Inwestycja

Białka Resort

Nowoczesna inwestycja zlokalizowana w samym centrum Bialki Tatrzanskiej

Od słynnego wyciągu Kotelnica oraz Term Bania dzieli ja zaledwie 950 m. Dzięki dogodnej lokalizacji jest to idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla sympatyków sportów zimowych jak i osób ceniących sobie relaksujący wypoczynek w SPA. Kompleks obejmuje aż 61 luksusowych apartamentów różnej wielkości. W projekcie przewidzane zostały także miejsca parkingowe, znajdziemy tu 27 miejsc w garażu podziemnym oraz 34 miejsca zewnętrzne.

Białka SPA Resort to inwestycja ukierunkowana w stronę luksusowego wypoczynku. W projekcie umieszczona została reprezentatywna recepcja, lobby oraz strefa SPA, w skład w której wchodzi zewnętrzny basen, dwie sauny oraz jacuzzi.

Białka Resort

Inwestycja zaklada 61 apartamentow o metrazach od 28m2 do 59 m2.

Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają obszerne ogródki, częściowo wykończone drewnem, na wyższych kondygnacjach znjadziemy natomiast przestronne balkony. Położenie inwestycji w malowniczym sercu Białki Tatrzańskiej sprawia, iz część apartamentów posiada piękne widoki na Tatry, jak i stok narciarski Kotelnica. W okolicy znajdziemy pelna infrastrukturę : Restaurację, sklepy itp.

W okolicy znajdziemy pelna infrastrukturę : Restaurację, sklepy itp.

Centrum Białki

Piękne widoki na góry i stoki

Przestronne lobby

Atrakcyjna strefa SPA